Kā mūs atrast?

Mūsa biroja adresi jūs varat atrast kontaktos.

Kā un kurā laikā es varu atgriezt automašīnu?

Atgriezt auto birojā jūs varat 7 dienas nedeļā no 09:00 līdz 18:00. Auto atgriešana saņemšanas vietā ( ja tas nav birojs) arī ir iespējama 7 dienas nedeļa (iepriekš to saskaņojot ar kompanijas darbinieku). Ja saņemšanas vieta nebija bezmaksas pakalpojums, tad piegādes cenā jau ir iekļauta auto nodošana saņemšanas punktā (Rīgas robežas). Ārpus Rīgas robežam - 1.50 eiro/km.

Kā rīkoties, ja nomas perioda notika kaut kāda problema, piemēram auto pārstāja darboties?

Ja nomas perioda, jūs konstatejat ka notika kaut kāda problema ar auto, jums nekavejoties vajag sazināties ar mums un parstāt lietot automašīnu.

Kā rīkoties, ja automašīna tika bojāta nelaimes gadijuma rezultatā, vai nozagta?

Jums nekavējoties vajag sazināties ar mums.

Ko darīt, ja es esmu pārkāpis ceļu satiksmes noteikumus (CSN)?

Atgriežot automašīnu, jums vajag informēt SIA "Available rental cars" darbinieku par CSN pārkāpumiem. Sodi būs ieturēti no jums.

Veltiet laiku auto atgriešanai.

Mēs jūs ludzam veltit laiku auto atgriešanai. Pirmkārt parliecinieties, vai bāka ir pinīgi piepildīta. Nodot automašīnu vajag tada pašā stāvokli, kadā jus to saņēmat. Ja ir vajadzīgs, nomazgājiet to. Ja jūs to nevarat izdarīt, kāda iemesļa deļ, tad par mazgāšanu, salona tīrīšanu vajadžes samaksāt SIA "Available rental cars" darbiniekam, ka arī 1.50 eiro par katru trūkstošu litru degvielas bakā.

Vai es varu nodot tiesības vadīt transporta līdzekli citam vadītajam?

Jūs varat nodot tādas tiesības, iepriekš saskaņojot to ar SIA "Available rental cars" pārstāvi. Par tādu pakalpojumu tiks iekasēta papildus maksa.Created by ALGS